Casillero del Diablo vin til kun 29 kr. og Tulip pålæg til 12 kr. - fantastiske tilbud hos SuperBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Kværndrup og fundet nogle supergode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale SuperBrugsen og gør en god handel!

SuperBrugsen: Casillero del Diablo vin til kun 29 kr. pr. flaske

SuperBrugsen tilbyder et bredt udvalg af Casillero del Diablo vin, herunder Cabernet Sauvignon, Merlot, Carmenere, og Chardonnay til kun 29 kr. pr. flaske. Du sparer 50,95 kr. i forhold til før-prisen på 79,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 17. oktober til og med torsdag den 23. oktober 2025.

Tulip pålæg til en skarp pris på 12 kr. pr. pakke

Hos SuperBrugsen kan du også få Tulip pålæg i varianterne røget mørbrad, rullepølse og hamburgerryg til kun 12 kr. pr. pakke. Vægten varierer mellem 80-125 g, og kg-prisen er maks. 171,43 kr. Dette tilbud gælder også fra fredag den 17. oktober til og med torsdag den 23. oktober 2025.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.